הבלוג בתקשורת

1.

"הבלוג של אחד ממשתתפי הכנס, תומר פרסיקו, הפך אותו לאחד מהמבקרים המעניינים בצורה מתמדת של החיים הדתיים בישראל" – ד"ר יהודה מירסקי, Aquarius in Zion, אתר Jewish Ideas Daily, ה-17 למאי, 2012.

2. "באינטרנט הוא כותב בלוג בשם 'לולאת הא-ל', בלוג שהוא פריט פופולרי ברשימת האתרים המועדפים של גורי אינטלקטואלים ישראלים." – יאיר שפירא, 'בשבע'.

3.

אבי שניבאום, "גלריה" של הארץכאן

4.

יוני שדמי כותב בכלכליסטכאן.

5.

דוקטורנט במדע הדתות הכותב מזה מספר שנים על זוויות שונות של האמונה ופשרה. בשונה מרבים מחבריו, הוא עוסק גם בדתיות לא-יהודית ובכך מרחיב את היקף המידע והניתוח שלו המובאים בבלוגו. הוא עוסק במיניות בבודהיזם, בליטורגיה הודית ובפולחן השומרוני באותה סקרנות עמוקה שבה הוא מחטט בנושאים עסיסיים הקשורים בבני ישראל, דוגמת המיניות בחסידות גור או פרשת ההטרדה המינית שיוחסה לרב מוטי אלון. תענוג.

אורי קציר בבלוגו אפלטון על הבלוג כאחד מ-25 הבלוגים שנהנה לגלוש בהם ב- 2009-2010. כאן.

6.

אבי גרפינקל, עכבר העיר, מדור "ספרים", בסקירה של הספר 'הדתל"שים'.

7. הבלוג צוטט ב-7 ימים, דה-מארקר, בספר אומן של משה ויינשטוק, בהשבוע של הארץ, שוב בהשבוע של הארץ, במוסף הארץ, שוב במוסף הארץ, במקור ראשון (גיליון ראשי, 7.12.12; ושוב, 28.12.12), ובטור של אבירמה גולן בהארץ.

8. ראיון אישי איתי על עצמי ועל הבלוג התפרסם ב-6.9.12 במוסף G של גלובס. קובי מידן ראיין אותי לתוכניתו 'אנשים בלילה' בגל"ץ ב-9.12.12, וההקלטה כאן.

9. המלצה על הבלוג באתר וואלה!

10. ראיון איתי מאת איילת שני במוסף הארץ, 9.6.16