סופו של גורו – שי טובלי הציץ ונפגע

תקווה חדשה

בעוד שנים רבות אוכל לספר לנכדי שהייתי שם. הייתי שם כאשר הבודהה מאוריון חשף עצמו לראשונה. הייתי באותו אירוע היסטורי בקנה מידה קוסמי בו לראשונה, כאן אצלנו בגלקסיית שביל החלב הקטנה שלנו, זכינו לכלי דרכו מדברים חברי צוות האלוהויות שבעצם בראו אותנו ואת כל מה שאנחנו רואים סביבנו. הייתי באותו ערב בו האנושות כולה החלה צועדת בדרך חדשה, דרך של הבנת העבר וידיעת העתיד, דרך של שחרור מסבל וזכייה באושר, דרך של זיהוי השקר והכרת האמת, והכל מפי הבודהה מאוריון (המורה הרוחני שנודע לשעבר בשם שי טובלי) שמעביר בימים אלו תמסורות אנרגיה הישר ממנהיגי הגלקסיה האלוהיים. קוראות וקוראים יקרים, זהו אכן שחר של עידן חדש חדש. קיראו והפנימו את המסר, שכן מדובר בדברי אלוהים חיים וטראנס-גלקטים. וכן: מיי דה פורס בי ווית' יו.

שובו של הג'דיי

היה זה יום ראשון ממוצע למראה, אבל בעיר תל אביב עמד משהו להתרחש. משהו גדול. האולם שנבחר (דווקא ברחוב צייטלין, כמה עצוב) לצורך החשיפה ההיסטורית היה מפוצץ. מלא מפה לפה. הכותרת לערב: "אלוהים מדבר". פשוטי עם וסלבס חיככו כתפיים ובמשותף נשאו עיניים אל הבמה. ועל הבמה: שתי כורסאות. אחרי המתנה ארוכה עלה על הבמה איילון לסטר, "ראש תנועת 2012", וכפי שהוא נודע בשמו הקוסמי: "רואן". הוא דיבר חלש, לאט, בבטחה: מדובר בערב היסטורי, אמר. דרמטי. לראשונה בתבל, אלוהים מדבר. כן, שמעתם טוב: לא תקשור עם אדם או ישות מסויימת, אמר, אלא תמסורת, transmission בלע"ז, שבה מדבר איתנו בורא הישויות כולן, פשוטו כמשמעו. ומי זה? או.

 

 

שי טובלי שם בחוץ. דרך דרך שם בחוץ.

מסתבר שכשאלוהים ברא את כל היקום, הוא נתן לסוג של אלים לברוא בשבילו גלקסיות מסוימות. האצלת סמכויות. על כל עולם הופקדו קבוצה של בוראים, שכל הדתות שלנו מדברות למעשה עליהם. היום אנחנו סוף סוף יכולים להכיר אותם ישירות, את קבוצת הבוראים שבראו אותנו, כלומר את אלה שבראו את הגלקסיה שלנו, את שביל החלב. הם החליטו בנקודת הזמן הזאת לשוב ולהופיע, כי תודעת בני האדם הגיעה לשלב שהיא כבר יכולה להבין אותם. ואיך נדבר איתם? כמובן: דרך ההתגלמות שלהם בגוף אדם, והתמסורת שנקבל מהם דרכו. ובגופו של מי הם התגלמו? ניחשתם נכון: בגופו של שי טובלי, שעד עכשיו היה מורה רוחני, אבל למעשה חיכה לרגע שפסאדה זו תוסר, ותתגלה זהותו האמיתית. או, גוד.

אימת הפאנטום

אחרי ההקדמה הזאת על אל הבמה אדם שנראה כמו שי טובלי, נשמע כמו שי טובלי, אבל זה לא היה שי טובלי. זה היה "אוריון" (שם קוסמי). הוא ישב על אחת הכורסאות ושקע לתוך עצמו. אחרי כחמש דקות הודיע: "אנחנו מוכנים לשיחה", והתחיל לדבר: "האירוע הזה התבשל בקפידה בחדרי חדרים כל שבע השנים האחרונות, בהן הופעתי כמורה רוחני", סיפר. "קרתה הכנה פיזיולוגית, אנרגטית, מוחית, כדי שהגוף הזה, הכלי הזה, יוכל להוליך באופן ריק מספיק את האינטיליגנציה שבוראת ומכוונת את הגלקסיה הזאת משחר היותה."

"מי אתם?" שאל רואן.
"אנחנו צוות היוצרים הגלקטיים ואני אחד מהם. כל ישות ממונה על תחום התמחות, מישור אחד של בריאה בגלקסייה הזאת. יחד אנחנו יוצרים מוח קולקטיבי שהוא האינטיליגנציה הבוראת והמכוונת של הגלקסיה כולה. ברמה האישית אני מכונה "הבודהה מאוריון" כי המפקדה שלי במערכת הכוכבים אוריון. ההתמחות שלי הם המישורים המנטליים, הרוחניים של כל יושבי הגלקסיה. אני המקור של כל עולם הסמלים של כל הדתות. באתי לפרסם כתבי קודש חדשים אשר יחליפו את הישנים שכבר לא רלוונטים. אני עומד, באמצעות הגוף הזה, לספר סיפור חדש. ידע חדש שבאמצעותו האנושות תוכל לנוע לעבר התפתחות מתקדמת יותר."

בהמשך קבע אוריון שהחכמה שהוא מביא היא "אינטליגנציה שהפרי שלה הוא אהבה." הוא טען שאנחנו זקוקים לאלוהויות הללו משום ש"האנושות מעולם לא התפתחה ללא העזרה של ראשי ההיררכיה הקוסמית" וש"בכוחנו ליצור דת קוסמית."

כאשר הגיע שלב השאלות מהקהל שאלתי אם הוא יוכל לתת לנו ראייה כלשהי לדבריו, או שאנחנו מתבקשים פשוט להאמין. אוריון טען שהפגישה הזו היא רק לשם התיידדות, ושידע אדיר עוד יבוא בהמשך. בתשובה לשאלה מהקהל על העתיד הוא טען ש"הולך להיות מעבר למימד הרביעי, שיתחיל איפשהו בשנת 2012, לקראת סופה. אנו באנו לקדם את המעבר הזה. זו לא תהיה אפוקליפסה וגם לא חזון אחרית הימים. שום דבר טוב לא יקרה אם לא תתכוונו ותושיטו יד. […] זוהי הזדמנות נדירה עבורכם בני האדם לחיות מציאות חדשה, פתרונות חדשים, ידע חדש."

"אבל הלא כולנו אלוהים, לא?" שאל מישהו מהקהל שבקיא בעקרונות הניו אייג'. אוריון השיב לו: "אלוהים הוא כוח חיצוני, מדריך ומכוון, אינטליגנציה עליונה, ובכל אחד ואחת טמון גרעין של אותה אלוהות והוא האחדות שלכם איתנו, עם אותה אינטליגנציה. אבל חלק משמעותי ממה שבאתי לידע אתכם הוא שיש אפשרות לגרעין הזה להתפתח ולצמוח, וכך להיעשות יותר ויותר לאלוהות, להפוך לאלוהי יותר ויותר. אצל הישויות המכוונות והבוראות של הגלקסיה הגרעין הזה הפך לעץ. הניצוץ הזה הוא ה'אני' שלנו. לכולנו יש תחושת אני והאני הזה הוא הסוד שלכם. אנחנו קוראים לשתיל הזה לגדול: אין לבטל את האני, אלא להרחיב ולהעצים אותו כדי שיהפוך לחובק כל. זה כל המסע שאתם עוברים. […] אני עומד לפתוח, לבסס עידן חדש של יחסים עם מה שאתם מכנים אלוהים."

נקמת הסית'

 

הבודהה מאוריון. Erich von Daniken has taught you well.

 

קוראות וקוראים יקרים, מה נאמר על דברים שכאלו? האם יש בכלל עוד משהו להוסיף? האם אפשר בכלל לומר משהו חכם אחרי שהאינטליגנציה העצומה של הבוראים הקוסמיים פסקה את פסוקה? אכן, נראה לי שמילותיו של טובלי מדברות בעד עצמן. כלומר נגדו. או אם להתאים את עצמי למסרים החוץ-אטמוספריים: יוסטון, יש לנו בעיה.

את שי טובלי פגשתי לראשונה לפני כשנה וחצי, לראיון שהתפרסם בערוץ הניו אייג' של אנרג'י. אז, למרות שבאתי עם חששות מסויימים, הוא עשה עלי רושם טוב. נכון, היו שם דיבורים על חדירה ל"תודעה הקוסמית" ומידע על כל מני נוזלי הארה שנמצאים בעמוד השדרה, אבל בסך הכל הבנאדם נראה לי טוב-לב ונבון, ואני גם מודה שלא ראיתי סיבה מספקת לפקפק בטענתו להארה. לא הפכתי להיות אחד מתלמידיו, אבל שמחתי בחודשים שאחרי כן לשמוע אותו מדבר פה ושם. מאז, לצערי, השתנו כמה דברים בגלקסיה הקטנה שלנו. מסתבר שבחודשים האחרונים טובלי הסתגר בביתו, שקע בהתבוננות אל תוך עצמו, וכאשר הגיח ממנה אחרי זמן רב הכריז… טוב, אתם כבר יודעים מה הוא הכריז.

כששמעתי את הדברים של טובלי ניסיתי מאוד לא לתת לספקנות המובנת שהיתה לי להשפיע על השיפוט שלי, ניסיתי לראות אם למרות שהרעיון של צוות בוראים אלוהי לגלקסיה שלנו נשמע לי גרוטסקי וילדותי, אוכל לשמוע איזושהי חכמה בדבריו של "הבודהה מאוריון". לצערי התאכזבתי קשות. לא מספיק שהלעיטו אותנו באגדות שלא היו מביישות את הברון ממינכאוזן, הרי שלא שמענו שום נקודה מקורית, ושום ניצוץ גאוני, מטורף ומופרך ככל שיהיה, לא ראינו. הערב היה משעמם עד משמים, וכל מה שקיבל הקהל שהגיע כדי לשמוע את אלוהים מדבר היה מיחזור לעוס ופושר של הדייסה שבישל כבר מזמן אריך פון דניקן, מעין הכלאה, שלא כדרך הטבע, בין סיפורי מדע בדיוני דרג ד' לרוחניות ניו אייג' דה לה שמאטע, וולגרית ופשטנית עד כדי גיחוך.

ההיסטוריה של טובלי מראה לנו שהוא כל פעם משנה את טעמו הרוחני ומגלגל את נשמתו לאינקרנציה חדשה: מגורו דמוי טיוהר שחוגג על סמים ועונה לשם "ארטי", הוא עבר לשלילה מוחלטת של הסמכות הרוחנית שלו עצמו, משם הגיע לשלב בו הוא נכנס ודלה מתוך הרשימות האקאשיות, לשלב בו הוא שאל בנדיבות מקרישנמורטי ובנה את הקהילה שלו, לשלב בו הוא חבר לאנדרו כהן והתחיל לדבר על "האבולוציה של התודעה", והנה כעת הזו הגענו כולנו לשלב בו הוא מספר לעצמו שהוא נבחר לתקשר את צוות הבוראים האלוהי. מלנסות לדמות לקרישנמורטי הוא עבר לניסיון לחקות את ל. רון האברד, וקשה לי לחשוב על טרגדיה גדולה מזו. מסתבר שגם לקחת רעיונות צריך לדעת ממי.

לא פסיכולוג אני, ולא בן פסיכולוג, ואני לא מתכוון לנתח מה השתבש בראשו של שי. ובכל זאת, כחוקר של הענף, הרשו לי להציע דיאגנוזה ראשונית ושטחית למהפך בחייו. ראשית, אני לא מאמין שהוא שרלטן, כלומר שהוא עושה את עצמו. במילים אחרות: אני מאמין שהוא מאמין במה שהוא אומר. מכאן או שהוא הוזה, או, אם נרצה לתת לו יותר קרדיט, שהוא אכן מתקשר עם ישות מסוימת, אלא שזו, כשהיא מזדהה כאלוהים, פשוט משקרת לו. כבקשיש נדיב לכרטיסן הודי עייף, דבריה על כך שהוא ה"כלי" שנבחר מכל האנושות כולה בכדי להעביר את המסר האלוהי העליון הדליקו אצלו את גחלי האגו והחליקו את דרכה לשליטה מלאה ברכבת חייו. עתה היא מדבבת אותו כרצונה. או זה, או שהוא באמת הציץ ונפגע. אפשרות אחרונה: שהוא צודק, ואני אבוד.

שתי אופציות אם כן עומדות בפניכם קוראים יקרים: אתם יכולים להחליט להצטרף למחנה בני האור, להשאיר בכניסה את כושר השיפוט והשכל הישר אבל לזכות ב"שם קוסמי" ויעוד טראנס-גלקטי, או שאתם יכולים להישאר ספקנים קטנים, ציניקנים עלובים שלא מזהים את האמת גם כשהיא נוחתת עליהם בעברית פשוטה בתוך אולם קטן ברחוב צייטלין בתל אביב. הנשמה שלי כנראה אבודה: לא הצלחתי שלא לבחור באופצייה השנייה. הצילו אתם את נפשותיכם. הבודהה מאוריון קורא לכם.

קינה לשי

הצבי ישראל, על במותיך חלל, איך נפלו מוארים. אל תגידו במאה שערים, אל תבשרו בחוצות טכניון, פן תשמחנה בנות האורתודוקסים, פן תעלוזנה בנות המטריאליסטים. הרי אוריון, אל טל ואל מטר (מטאוריטים) עליכם. כי שם נסרט מגן מוארים, מגן טובלי בלי שאנקרה ובודהה. צר לי עליך אחי שי. נפלאה הארתך לי מהארת נוכרים, שכן משלנו היית. מקרישנמורטי לקחת, עם אנדרו כהן התחברת, ובכל זאת: משלנו היית. עכשיו הלכת, לבודהה מאוריון הפכת, ואנו אנה נוליך את המבוכה. אולי לאוריון. הצבי ישראל, על במותיך חלל, איך נפלו מוארים ונאבדו כלי דהרמה.

דברים אלו מתפרסמים היום בגירסה טיפה שונה באנרג'י, עם תיעוד וידאו של האירוע.

[הנה עדכון קצר על המשך הדרדרותו של טובלי (תחילת מרץ)]

[עוד עדכון על דרכו של טובלי, מרץ 2009]

36 תגובות

 1. והקינה בסוף – נדמה לי שתוקשרה אליך באופן
  טראנס-גלאקטי למהדרין.

  תודה על הפוסט.

  ולמגיבים בנוסח התגובה הראשונה: שיקפצו. הם מתקשרים את הטימטום, הבערות, צרות-העין

  אהבתי

 2. שי כתב יופי של הקדמה לספר שלה, כשעוד גר בגבעתים, לפני שעבר לאוריון, מעניין מה היא אומרת על הקידום שקיבל…
  באמת חבל, מישהו שהתחיל לתרגם לעברית את אלן וטס מתרגם עכשיו באינטרגלקטית…

  אהבתי

 3. למרות שברור שהאיש "התחרפן", אני רוצה לפרגן לו לרגע. האיש שחרר בעצמו משהו שכולנו כל כך אוחזים בו בהתלהבות- ההגיון האנושי, הריאליזם, הטעם הטוב. מי לא רצה פעם להכנס לסיפור של אריך פון דניקן ? האיש עמוק בפנים. "סייר החלל" גיבור ילדותי, "מסע בין כוכבים". מי לא רצה להיות שם ? עזבנו את הסרטים האלה, את החלומות. התבגרנו. וחוץ ממך -אבי לן – שרואה הכל בצבע, אנחנו חיים באופן בינארי את תדפיסי הבנק. אז האיש עזב את תדפיסי הבנק ואת מלחמות הניו אייג' ועף רחוק ולמעלה. הוא במפקדה שיושבת באוריון. לא כיף ?
  אולי גם מן השחרור הזה, יאפשר לעצמו איך שהוא לספר לנו משהו חדש…
  אנא תומר- הישאר בקשר וחפש בשבילנו תובנות אצלו.
  לי אין זמן. אני מנסה לתפוס את הביטוח הלאומי שרוצים ממני 3000 שח יותר מדי.

  אהבתי

 4. בלי להכיר את שי טובלי, אבל עם להכיר לא מעט אנשים מסוגו במקומות אחרים, אין כאן שום דבר מפתיע. מי שמחפש תשובות, ימצא אותם מתישהוא, אבל חשוב להמשיך ולהזהיר שיש הרבה יותר נותני פתרונות מאנשים ישרים…

  אהבתי

 5. כל מילה בסלע. תזהר, אולי יצאו ממנו מים.
  תודה על המאמר, נדמה לי שהוא חשוב מאוד.
  הוא יתקבל שם באנ אר ג'י, לא הקוסמית, זו של מעריב?

  אהבתי

 6. כמו גק"ע מעלי, גם אני הכרתי אותו – באופן עקיף – מתקופתו בגל"ץ. מעטים יודעים שהוא התחיל כילד פלא ספרותי, עם סגנון הומוסקסואלי מוחצן. הו, הזכרונות!

  אהבתי

 7. מכל החבר'ה, שהיום הם כבר מיין סטרים, שמתקשרים את קריון, טוביאס, פליאדות וכן הלאה?
  ההבדל היחיד הוא בכך שכאן הישות טוענת שהיא לא משתמשת באדם כצינור אלא שהאדם הוא ממש קצה הציפורן שלה עצמה, לא?
  דווקא נשמע כמו התפתחות מגניבה בשדות הרוחניות. תמיד רצינו לראות את קריון ווטוביאס וכל החבר'ה ממש מגיעים לכאן ומלמדים מתוך כך שהם ממש חיים חיי אנוש.
  למה לא, בעצם?

  יוספוס.

  אהבתי

 8. זוהי הזדמנות נדירה עבורכם בני האדם לחיות מציאות חדשה, פתרונות חדשים, ידע חדש."
  :
  ובתכלס? מהם הפתרונות (מהן הבעיות?) ויש איזשהן דוגמאות לידע החדש?
  כי אם כן, מה זה משנה אוריון שמוריון – אני תמיד אשמח ללמוד דברים חדשים שלא ידעתי קודם לכן.

  אהבתי

 9. תמיד חשבתי שכל מה ששונה ומיוחד בו זה שהוא באמת איש נחמד שלא מתיימר להיות שום דבר מעבר לזה ומתרגל בכיף עם התלמידים שלו. הקהילה שלו מקסימה ונהניתי מאד כשהתארחתי שם.

  אני מתבוננת על התקשור שלו בכובד ראש. לא חסרות ישויות ביקום הזה שיש להן מסרים יפים ברוח התודעה הגבוהה אבל יש להן אג'נדה קצת שונה מהבורא לטעמי. ראיתי לא פעם ישויות כאלו שולטות באנשים גם כשהללו לא התיימרו לתקשר שום דבר ועצוב לי על שי כאדם עם מודעות גבוהה שהוא מזוהה עם זה ולא עושה את עבודת הבירור הפנימית. כל בנאדם עם רגישות אנרגטית נתקל בכל הישויות האלו ויכול לדבר איתן זה לא כזה כשרון נדיר. למעשה זו הטרדה אמיתית ומבלבלת, שכן יש כמה וכמה טוענים לכתר האלוהים כולל האלוהים מהתנ"ך (לא סתם אלוהים זו מילה ברבים).

  אז אם אלוהים היה מתעקש לדבר איתי או עם אחרים דרך הגוף שלי הייתי רצה למורה שלי שתוציא לי את הדיבוק. אדם מודע באמת עדיף לו להשמר מלשמש במה לכל היצורים הללו שלא השכילו להשיג גוף בעצמם ולנסות לשרת את האלוהות האמיתית באמצעות הגשמת חייו.

  אהבתי

 10. כששי טובלי הגיע לראשונה לגפני הוא היה בקטע של לבטל את האגו וגפני הסביר לו שביהדות אנחנו דווקא לומדים המאני שלנו ושדרכו בסוף יגיע החיבור. עכשיו הבחנתי בדבריך שזה חלק מהמסר החדש שלו, לא רק שלא מבטלים את האגו מעצימים אותו. אני חושבת שהוא לא הבין כל כך את מה שגפםני הסביר לו, איזה אני בדיוק מבטלים או לא מבטלים, אבל מעניין לראות את המסר הזה שם. גם גפני אשם בטוויסט הזה לדעתי.

  אהבתי

 11. אני רוצה להביא ציטוט שאני חושב שהוא חשוב מפי אמתי מגד, שכתב כך בתגובה שהתפרסמה במאמר הזה באנרג'י:

  "אני חושב שהוא בתמימות מאמין במה שהוא אומר. ואני לא חושב שהוא ישב וחשב לעצמו איך להמציא את עצמו מחדש. מתוך ההיכרות עם שי, והערכה למה שפעם הוא נתן, אני מאמין שזאת אינה מניפולציה מודעת. אני חושב שכאשר בן אדם מפסיק לחשוב באופן המקובל, משתחרר מחשיבה תבניתית רגילה, ושי אכן השתחרר ממנה, המחשבה שלך יכולה באותו רגע להמציא כל סיפור. היא הופכת יצירתית מאוד. ושי כנראה יצר לעצמו סיפור מדהים חדש והוא גם מאמין בו.
  אבל להשתחרר מהחשיבה התבניתית אינו אומר עדיין להשתחרר מכל מיני דחפים רגשיים שמנהלים את חייך. ולשי כנראה תמיד היה וגם יהיה דחף מגלומני שמנהל את חייו ודוחף אותו…"

  נראה לי שאני מסכים איתו. כלומר בין אם שי נשבה בקסמיה של ישות מסויימת (אגב, אני חייב לומר שציפיתי שממש יצחקו עלי שאני מציע את האופצייה הזו, ולא כך. כנראה הרבה אנשים מאמינים שזה אפשרי) או שהוא באמת פרץ את גבולות "החשיבה התבניתית" – וכך או כך הוא לחלוטין out there, כל כך כך שהוא אפילו לא ער לגיחוך שבתיאוריה שהוא מציג, לגרוטסקיות שברעיונות שלו. והוא הרי לא אדם טיפש בכלל.
  כלומר הוא איבד כל מודעות עצמית, כך נראה לי, וזה כבר חתיכת משהו…
  שרק נהיה בריאים.

  אהבתי

 12. לכל מאן דבעי. ראו ערך דר משה קרוי. כנראה שלכל דבר יש מקום ביקום המתוק וההזוי הזה שלנו. ואימרו אמן.

  אהבתי

 13. שוב ושוב זוכה המדיטציה – כפרקטיקה ראציונלית המזוהה עם הרוחניות הניאו-מזרחית – ליחסי ציבור נוראיים.
  וכך גם כל רעיון הגותי מרתק אחר שמקורו במזרח וכעת נבלע על ידי מפלצות הניו-אייג'.
  באופן אירוני הניו-אייג' עזר לחתום את הגולל על גל הרוחניות החדשה שבאה על המערב עם דעיכת כוחן של הדתות הממוסדות.

  אהבתי

 14. תומר כתבת יפה מאוד.

  אני לא בטוח שצריך לסתום את הגולל על שי כאן.
  זה שהוא קצת השתגע בנקודה הזו עם הגורו מאוריון זה מעורר דאגה, אבל גם יכול להיות חיובי.
  הכל תלוי במה שהוא יעשה עם עצמו בהמשך.
  לאן הוא יקח את זה, ואיזה משמעות הוא יתן לזה.

  אני עדיין מצפה שהכל יתגלגל לטובה.

  כל טוב,
  עידו

  אהבתי

 15. שלום לכולם,
  אני חושב שהדרך הקלה ביותר להגיב למה ששי מעביר בימים אלו היא ציניות ביקורתית והפטרה של "השתגע", "מגלומן" וכן הלאה. יש אופציה נוספת ששווה לבדוק. אולי יש כאן משהו אמיתי, שאכן בא לעזור לנו להתפתח. לבוא עם מעט פתיחות, סבלנות והקשבה למה ששי יביא בהמשך ולראות האם יש כאן אמת.
  מתוך היכרות מעמיקה עם שי ועם הדרך בה הוא פועל, אני יכול לומר שכל מה שקיבלתי ממנו לאורך הדרך היא אמת צרופה, שתרמה להתפתחות שלי ושל חבריי בצורה מאוד משמעותית. על כך אני מודה לו, ומוכן לראות לאן הדרך החדשה הזו תוביל.
  וכן, קצת תום וענווה לא תזיק לנו.

  אהבתי

 16. פעם, כששי טובלי היה סתם אדם רגיל, הוא כתב ופרסם (בהוצאת כתר) ספר שנקרא "שפת הגוף", זהו ספר סיפורים יפה מאוד, של סופר רב כישרון.

  אהבתי

 17. שי טובלי אינו מטורף.הוא דובר אמת שתהפך בקרוב לאמת של כולנו
  מנגנון עתיק מונע מהמוח להפנים מידע אמיתי כל כך.אמיתי מדי שכן מדובר בסופה של הצורה שבה תפסנן את עצמנו עד כה
  יש הרבה אנשים שחווים מיד ראשונה את אותו השינוי שמדבר עליו טובלי
  resistance is futile
  זה יתברר לרבים במוקדם או מאוחר
  לא מדובר בשי טובלי או בגורו כל שהוא זה לגמרי לא אישי אלא פשוט כבר כאן
  כולנו חייזריםbelieve it or not.

  אהבתי

 18. אורה העניין אינו הטירוף או הבהירות של מיודענו.

  כל הדיון סביבו הינו מחמאה לו ולנושא. כמובן שזכותך להנות מבשורתו של טובלי אך טוב יהיה לשאול מה ההשלכות של גחמותיו?

  שימי לב איך את מדקלמת מין טיעון חסר בסיס ממשי כמו "מנגנון עתיק מונע מהמוח להפנים מידע אמיתי" כן אנו מלאים בהתנגדויות לדברים שלעתים יכולים להטיב עימנו אך בעניי זו הנחה מסוכנת ומטעה שאם כן על כולנו לללכת
  כנגד ההגיון והתבונה שמנחה אותנו.

  כל תאוריות החייזרים הן חלק מהמציאות כפי שאנו חווים אותה איך אין לה קשר לחיים מאוזנים או הארה יותר מלמלפפון.

  מערכת האמונה ששי מציע מעניקה המון זהות ואגו שקל להתחבר לה. גם לדעת את האמת מהמקור(שגם זה שטותי כי חקירה של העניין חושף שאין אחת כזו אלא רבות ומורכבות זו בדיוק הינה ככל הנראה האמת)

  וגם להיות בעל תפקיד ויעוד כה חשוביים ממש משיחיות לייט.

  דבר אחרון לגבי שינוי שמרגש כל כך ומניע את כל העניין; שינוי תמיד קורה אז אין למה לחכות פשוט צריך להיות(עם או בלי הקשר לשי)

  בהצלחה

  אהבתי

 19. תומר פרסיקו נהנתי מהכתבה שלך ,שאלת את השאלות הנכונות ולא הנחת לבדיה לחלחל לתודעתך. אני לא רואה באדם זה ( שי ) כאחד האנשים שצרכים להוביל את החברה למחוזות אליך הוא חפץ בהם, אגב לא שמעתי בטח ראיתי ששי עושה משהו חוץ מלנפח לעצמו ולאחרים את הראש ברעיונות שמומצאים בזמן ששי מנותק מהעולם בדרכו שלו, האם שי תרם עד היום משהו לחברה ?? האם הוא מוביל ברעיונותיו למקום מסויים??? אלה השאלות שצריך לשאול ללא פשרנות. — הצד האישי שלי–= החיפוש הזה של מה קורה בעולם מי אנחנו למה וכמה הוא נושא שאני חווה אותו כמו כל האדם ואל לי ולנו ליפול ליידי אנשים הנשלטים בכוחות הרוע . אני מחפש ושואל את השאלות שלא כל אחד מעיז . אפשר שיקראו לי חריג אבל היום לעומת שנה קודמת אני יודע עוד קצת וכמובן שלידע יש תוצאות אם לא היו לי תוצאות ממזמן הייתי זונח את כל החיפוש הזה. חפשו בעצמך אל תפלו בהצלחה!!!!

  אהבתי

 20. נשאר מין וכסף, ואנשים אובדים שמספקים את שניהם. צל לי עליכם ידידי הגלקטיים להחריד, לכשתגיעו למקום שכולנו נגיע אליו, תפגשו באין ספור "הארות גלקטיות" הזויות בצורה זו או אחרת. אבל אם זה עושה לכם טוב, אם סקס עם ישו בכבודו ובעצמו עושה לכם משהו כל כך גלקטי, אז…תהנו.

  אהבתי

 21. בעקבות המשדר בערוץ 10, להבנתי שי טובלי לא מרחף בעולמות עליונים. הוא לא אדם הנמצא במודעות גבוהה. להיפך. הוא אדם שבורח ממודעות.
  כי כשאתה עושה משהו שיש בו חשד סביר שהוא מועד לנפח לך את האגו (להגדיר את עצמך בתור מי שנבחר אישית ע"י בורא עולם או אחד מביניהם), אז הדבר היחיד שזה יכול לעשות, זה להרחיק אותך מכל סוג של מודעות.

  גם בתנ"כ היו כאלה שבלטו בצורך שלהם להעביר מסר. ישעיהו, יחזקאל. אלא שהדברים שהם אמרו לא נועדו להפוך אותם לפופולריים. שי טובלי לעומתם בנה סביבו קהילה תומכת שהולכת איתו באש ובמים. הוא מחפש את האהדה, התמיכה והקירבה לציבור שלו.

  ויותר מזה, שי טובלי הוא בעל שגעון גדלות. בתי החולים לחולי נפש מלאים באנשים שחושבים שהם ישו/ נפוליון/ בודהא / אבל ההבדל בינהם לבין שי טובלי, שכנראה הוא הצליח לשכנע מספיק אנשים. אם כך, הייתי רוצה שיענה לשאלה: איך זה שהוא נבחר מכל הגלקסיה??? איך הוא הגיע לתפקיד הזה? איך מתקבלים להיות מתקשר? לאן צריך לשלוח קורות חיים? לאוריון?

  אלא מה, כשחיפוש האמת מביא אותך לחשוב שמכל הגלקסיה, הבודהא מאוריון בחר אותך באופן אישי להיות המתקשר שלו, מתעוררת השאלה: איפה הויתור על האגו? משום שהדרך להתפתחות ולחיפוש האמת מתחילה בויתור על האגו. ועד כמה שאני זוכר, בודהא בעצמו אמר את זה. תגידו לשי שישאל את בודהא בקשר לזה בפעם הבאה שהם נפגשים לקפה

  אהבתי

 22. אני לא ממש מכיר את הנושא, אבל בהחלט הפוסט הזה כתוב בצורה משעשעת, ומתאר יפה את הסיטואציה.

  זה מעניין שאתה פתוח לעניין התיקשורים.
  בעיניי תיקשור זה דבר הזוי. אבל מי יודע אולי יום אחד אשנה את דעתי.

  אהבתי

 23. הייתי המשיח, ואוריון, הנסיך (מאוריון) לחש לי דברי מתיקה באוזן. היה נהדר עד שהתרסקתי חזרה למציאות. אם הייתי עלק-כריזמטי גם אני הייתי מזיין לכם בשכל אז.

  אהבתי

 24. אדי מלכא משיב למתוקה שכתב את הדברים הללו

  "שי טובלי אינו מטורף.הוא דובר אמת שתהפך בקרוב לאמת של כולנו
  מנגנון עתיק מונע מהמוח להפנים מידע אמיתי כל כך.אמיתי מדי שכן מדובר בסופה של הצורה שבה תפסנן את עצמנו עד כה
  יש הרבה אנשים שחווים מיד ראשונה את אותו השינוי שמדבר עליו טובלי
  resistance is futile
  זה יתברר לרבים במוקדם או מאוחר
  לא מדובר בשי טובלי או בגורו כל שהוא זה לגמרי לא אישי אלא פשוט כבר כאן
  כולנו חייזריםbelieve it or not."

  מתוקה, שי שובלי אינו חייב להיות מטורף, הערך של הפעילות שלו קיים כל עוד יש לו פידבקים מאנשים שרוצים להאמין, במדע הרוחי, – מאז הופעת ישוע האציל, הטהור, ישויות על אינן מוטות למנות להן נציגים בשר ואדם עלי אדמות
  להתרשמותי שי שובלי זקוק באופן דחוף ביותר לקשר אמיתי כזה עם ישות עליונה שתרד אליו ותאיר אותו, זה יכול להיות שיש שובלי זה יכול להיות כל אחד, זו יכולה להיות את עצמך.

  סביבת היש האנושי עתירה בישויות אוהבות, מחזקות, חיוביות\ ושופעות חסד, צריך רק לפנות אליהן, הן תציד משיבות, מלתץ המפתח היא אהבה, הן חושבות באהבה על כל בני האדם על כל בן אדם למעשה, על כן הן לא תאפשרנה לאדם אחד, שהוא עצמו עדיין בלתי מגובש, למרות שהוא רוחני מאד, להופיע בשמן ולזרוע אי סדר, הרס ודיס-מידע, בשמן.

  באהבה רבה
  אדי מלכא

  אהבתי

שקלא וטריא

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s